O mnie

Cześć. Nazywam się Magdalena Konieczny i jestem tu po to, aby pokazać kobietom, jak długo cieszyć się młodym i pięknym wyglądem, czyli jak przywrócić zdrowie skórze i tkankom, żeby nasza twarz znów promieniała blaskiem!

Oto czym zajmuję się na co dzień – jestem:

  • kosmetologiem
  • terapeutą odnowy biologicznej twarzy
  • certyfikowanym instruktorem jogi twarzy
  • specjalistką naturalnego anti – agingu, masażu i terapii manualnej twarzy, kinesiotapingu estetycznego twarzy

Moim celem jest przywrócić Waszym twarzom piękno, blask i uśmiech.

Moja praca to pasja od wielu lat, z której uczyniłam sposób na życie. Jako magister finansów i zarządzania, przez wiele lat spełniałam się w handlu i zarządzaniu. Dało mi to ogromne doświadczenie, spotkałam wielu cudownych ludzi na swojej drodze. Jednak moje zainteresowania sprawiły, że postanowiłam robić w życiu to, co kocham, co pozwala mi się spełniać i sprawia, że budzę się z uśmiechem na twarzy. Zaczęłam kolejny kierunek studiów – kosmetologię, o której marzyłam od dwudziestego roku życia i oddałam się bez pamięci moim pasjom i miłości – terapii manualnej twarzy, jodze twarzy, masażom twarzy i kosmetologii!

Na co dzień pracuję w moim gabinecie, który mieści się na Ursynowie przy al. Rodowicza „Anody” 22/38 w Warszawie. Oferta gabinetu to terapie manualne twarzy, masaże twarzy, kosmetologia, joga twarzy i akupunktura kosmetologiczna. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, nie pracuję schematami, każdą terapię manualną czy masaż dobieram do potrzeb stanu skóry i tkanek pod nią. W moim gabinecie nie znajdziesz „cudownych, odmładzających maszyn”, pracuję manualnie, bo moc w odmładzaniu tkwi w dłoniach i wiedzy dobrego terapeuty. Wykonuję tylko takie zabiegi które działają, w które wierzę!

Prowadząc liczne zajęcia i warsztaty jogi twarzy, zarażam klientki swoją pasją, uczę jak w naturalny sposób wydobyć swoje piękno i zatrzymać czas. Interesuję się wszystkim, co wiąże się z holistycznym podejściem do urody i życia. Kocham swoją pracę i wkładam w nią całe swoje serce. Stale się rozwijam, bo dla mnie najważniejsze to być specjalistą w tym, co robię. Kieruję się zasadą, że warto dbać nie tylko o to co na zewnątrz, ale przede wszystkim w środku. Stworzyłam tę stronę, by móc dzielić się z Wami swoją wiedzą, pracą, tym co nam służy, niekoniecznie goniąc za aktualną modą i trendami w kosmetologii. W głowie mam jeszcze mnóstwo pomysłów na siebie i swój dalszy rozwój.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, miłośniczką wędrówek górskich, w których odnajduję spokój i wyciszenie. Kocham dalekie podróże i poznawanie innych kultur. Angażuję się w pomaganie innym a moją wielką miłością są zwierzęta, w szczególności mój mops Stefan i buldog angielski Sisi. Jeśli macie pytania, piszcie śmiało, jestem tu dla Was.